ورود به سایت
ایمیل یا موبایل
رمز عبور
عضویت
مقالات
آشنایی با انواع کیسه فریزر در حال حاضر انواع کیسه فریزر موجود در بازار انتخاب نوع مناسب آن را سخت و پیچیده کرده است. یکی از پرکاربردترین محصولات پلاستیکی خانگی، کیسه فریزر است و نمی‌توان آن را به راحتی از سبد خرید خانواده حذف کرد. کیسه فریزر جزو محصولات پرمصرف پلی‌اتیلنی محسوب می‌شود و با توجه به نوع آن کاربردهای مختلفی دارد.

آشنایی با انواع کیسه فریزر

پلاستیک چیست؟ پلاستیک‌ها طیف بسیار وسیعی از مواد پلیمری را تشکیل می‌دهند. پلاستیک از کلمه یونانی (plastikos) به معنی شکل‌پذیر بودن نشات گرفته‌ است که به این معنی است که می توان آن را به شکل های مختلفی  از جمله فیلم، الیاف، صفحات، لوله‌ها، بطری‌ها، جعبه‌ها و غیره دراورد.

پلاستیک چیست؟

پلاستیک، كاربردها و اهميت پلاستيک در دنياي امروز در حال حاضر چندين هزار نوع پلاستيك تجارتي وجود دارد ، اين تنوع از اختلاف در ساختار مولكولي ، تفاوت درشكل فيزيكي ، وجود ناخالصي هاي افزودني وهمچنين نوع ومقدار افزودنيها و.... بوجود مي آيد . مهندسان و طراحان ، پلاستيكها را به دليل وجود تركيبي از خواص متنوع ، در مقايسه با ساير مواد مورد توجه قرارميدهند.

پلاستیک، كاربردها و اهميت پلاستيک در دنياي امروز

چند توصیه دکتر چین برای فریز کردن هر چه بهتر مواد غذایی در کیسه فریزر بهترین روش فریز کردن مواد غذایی توسط کیسه فریزر ، نقش مهم کیسه فریزر در بسته بندی مواد غذایی ، کیسه فریزر

چند توصیه دکتر چین برای فریز کردن هر چه بهتر مواد غذایی در کیسه فریزر

مواردی که در هنگام خرید دستکش یکبارمصرف میبایست به آن توجه فرمایید !!! نکاتی در مورد دستکش یکبارمصرف

مواردی که در هنگام خرید دستکش یکبارمصرف میبایست به آن توجه فرمایید !!!

بهترین ماشین آلات در صورت عدم نگهداری درست بهترین ماشین آلات در صورت عدم نگهداری درست به بدترین ماشین آلات تبدیل میشوند. تعمیرونگهداری یکی از مهمترین بخش های هر مجموعه صنعتی می باشد، طول عمر ماشین آلات هزینه های بلندمدت را کاهش میدهد.

بهترین ماشین آلات در صورت عدم نگهداری درست

تماس با ما
آدرس : تهران، کیلومتر20جاده قدیم کرج ، شهرقدس ، بعد از میدان قدس ،بلوار شهید کلهر ، جنب پمپ بنزین ثارا.. ، خیابان سیمرغ(کشتارگاه) ، پلاک 16
تلفن: 02146883814
ایمیل: info@golchinplastic.ir
اینستاگرام صنایع پلاستیک گلچین
همه حقوق این سایت متعلق به صنایع پلاستیک گلچین است
محصولات کانال تلگرام اینستاگرام واتس اپ تماس با ما